קורס ויריי לסקצ'אפ - מרכז ההדרכה הרשמי

נכתב על ידי צוות האתר. פורסם ב בלוג

ב- 09.01.20187 יפתח קורס הדמיות אדריכליות. זהו קורס של  מרכז ההדרכה הרשמי של ויריי בישראל ועומד בסטדנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מזמינים כל אחת ואחד מכם להגיע וללמוד כיצד לבצע הדמיות בקלות ובמקצועיות. בואו ללמוד מהטובים ביותר!

 
מרכז ההדרכה הרשמי של ויריי בישראל
 
למי מתאים הקורס?
הקורס מתאים לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבים תעשיתיים, אדריכלי נוף, הנדסאים וסטודנטים. תוכנת V-Ray מבית Chaos Group נתפסת כיום כמנוע רנדור איכותי, מקצועי והמוביל בשוק וניתן להשתמש בה בתוך מגוון תוכנות: מאיה, סטודיו מקס, ריינו, סקצ'אפ ועוד.
 
מה הקשר בין סקצ’אפ לויריי?
אם אתם כבר עובדים בסקצ'אפ אתם יודעים כי המידול בה קל, נוח ומהיר ומאפשר להראות ללקוח תוצאות מהירות הנראות כמו סקיצות, אך החסרון הוא שלסקצ'אפ אין יכולת מובנית לביצוע הדמיות פוטוריאליסטיות. לצורך ביצוע הדמיות ואנימציות פוטוריאליסטיות יש לעבוד עם תוסף V-Ray המתחבר לסקצ'אפ ומאפשר לכם לקחת את המודל שבניתם, למקם עליו חומרים ריאליסטיים, גופי תאורה, למקם מצלמות ולקבל הדמיות מקצועיות ומהירות (יחסית) אותן ניתן להציג ללקוח. הדמיות אלו מבוצעות במנוע הרינדור של V-Ray הכולל שליטה בחומרים מורכבים עם מפות רבות, השתקפויות ופיזור אור טבעי והתוצאה נראית מאד ריאליסטית ומשכנעת.
 
 
הדמיה של המעצב עמית בטרני סיסו - בוגר הקורס
 
 
דוא"ל *    
שם *
נייד *

 
תלמידי הקורס נהנים מחבילת מתנות פרימיום!
לכבוד הקורס ארזנו עבורכם חבילה ענקית וחדשה של תוספי "פרימיום" שישדרגו את ההדמיות לרמה הגבוהה ביותר. המתנה הראשונה היא חבילת אנשי איכותיים תלת-מימדיים של חברת  AXYZ Design.  אנשים תלת-מימדיים המותאמים ומוכנים במיוחד להדמיות ויריי לסקצ'אפ - עם חומרים מבריקים ומחוספסים! ובנוסף חבילת מפות HDRI איכותית של חברינו היקר Peter Guthrie .
 
הדמיה של ינון בן דוד בוגר הקורס
 
רוצים להוריד אנשים תלת-מימדיים לדוגמא?

 
 

עכשיו בפורום התמיכה

צרו איתנו קשר

03-6173009

טלפון

info@omriron.com

מייל

עקבו אחרינו

איך מגיעים לקורס