קומפוננטים מעולים של גופי תאורה להורדה!

האם שמתם לב לשדרוג הנהדר שהתחולל לאחרונה ב-3Dwarehouse? השדרוגים האחרונים בתוכנה הביאו עימם מספר בשורות גם במחסן הרכיבים התלת מימדי! כיום ניתן למצוא ולדפדף בקלות בקטלוגים תלת-מימדיים שלמים של מיטב היצרנים והחברות. אחת החברות היא יצרנית התאורה הבלגית Delta Lights!

מי הם Delta Lights?

חברת "דלתה לייט" היא אחת מיצרניות גופי התאורה הגדולות באירופה ומציעה עשרות דגמים חדשים של גופי תאורה מדי שנה, כולם בעיצוב חדשני, מוקפד ומודרני!

DELTA LIGHTS

החברה מוכרת את גופי התאורה בלמעלה מ-80 ארצות ברחבי העולם ומציעה מגוון של פתרונות תאורה אדריכליים המצטיינים בתערובת נכונה ומאוזנת של צורה, פונקציה, חומר ואוירה המאפשרים ליצור משחקי תאורה וסוגים שונים של אוירה בהיסט מתג. לכל המוצרים צורות פשוטות ובסיסיות המקרינות איפוק עיצובי אלגנטי והן עשויות מכרום, אלומיניום ופוליקרבונט וכל יצירה מיועדת ליצור אוירה, להשתלב בעיצוב החלל, להדגיש פינות מסוימות ולהצניע אחרות.

DELTA LIGHTS

 

מדוע Delta Lights מעלים את גופי התאורה שלהם למחסן הרכיבים של סקצ'אפ?

זהו אינטרס משותף של כל הנוגעים בדבר!  האדריכלים והמתכננים יכולים לשלב את הגופים בקלות בפרויקטים ובהדמיות שלהם, הלקוחות נחשפים כך למוצרי החברה, ובהמשך סביר להניח שיזמינו את אותם הגופים לביתם.

DELTA LIGHTS

 

DELTA LIGHTS

 

DELTA LIGHTS

 

אם אינכם מצליחים להוריד את גופי התאורה גם לאחר השיתוף, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך פורום התמיכה או לרשום כאן למטה בתגובות! בהצלחה ושבוע טוב!

 

תגובות