קורס רוויט אונליין

תלמדו בקצב שלכם ומכל מקום.

לרכישהספרו לי עוד

ללמוד מאנשי מקצוע

שיטות עבודה שלא תלמדו בשום מקום אחר

במקום ובזמן שנוח לכם

הקורס זמין לכם אונליין מכל מקום ובכל זמן.

חומרים במתנה

למדו להפיק מוצרים איכותיים במינימום זמן!

מדוע כדאי לכם לעבוד עם רוויט?

רוויט היא התוכנה המבוקשת ביותר היום במשרדי אדריכלים, תוכנה בה כמות העבודה שיש לבצע יורדת משמעותית, בגלל שכבר לא משרטטים אלה ממדלים! כל המסמכים הם תוצר של המודל ולכן כל המסמכים מסתנכרנים כל הזמן, לא עוד עדכונים חוזרים ונשנים, הכל פה מסונכרן, זה מה שהופך את התוכנה לכל כך יעילה וחכמה. ברגע שתתחילו לעבוד ברוויט לא תבינו איך לא עשיתם את זה קודם.​

למי מיועד הקורס?

סטודנטים – שרוצים לרכוש יתרון ביציאה לשוק העבודה.

אדריכלים צעירים וותיקים – לקבלת בסיס מקצועי וחזק בתוכנה.

משרדים – ללמידת התוכנה בקצב אישי והסבת פרוייקטים לרוויט.

המדריך שלכם

מדריך הקורס הוא אדריכל אלי שוקרי. כותב הבלוג “איש הרוויט” ובעל ניסיון של יותר מ-5 שנים בעבודה במשרדי אדריכלים מובילים ותכנון פרויקטים מורכבים באמצעות רוויט. לאלי ניסיון רב בעבודה על כל מגוון רחב של פרויקטים – החל מעיצוב פנים ועד פרויקטים בקנה מידה עירוני. זהו הקורס היחידי בישראל בו לומדים מאנשי מקצועי אמיתיים שעובדים עם רוויט ככלי תכנוני מדי יום.

קורס רוויט אונליין 1

כיצד עובד הקורס?

הקורס הוא קורס מקוון שבנוי מסרטונים שבהם תוכלו לצפות מכל מקום (גם מהסמארטפון) ומתי שנוח לכם.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"קורס מצוין. אלי משקיען אמיתי. הספר הנלווה כתוב בצורה בהירה עם גרפיקה ידידותית. השיעורים מרוכזים וענייניים. מאוד ממליץ על הקורס!"

דודו רשף

“מכירים את זה שאתם נרשמים לקורס וממש מקווים שהמדריך לא יציק יותר מדי אבל יהיה הכי מקצועי והכי תומך? אז אם אתם לא מכירים זה רק כי זה ממש נדיר! מהשיעור הראשון אלי יודע לשלב מעולה בין השניים. מעביר את השיעורים בכיף, מקצועי וענייני, והכי חשוב- זמין לשאלות. מומלץ מאוד!!”

אסף אייזנקוטאדריכל

"מאד עזר שאלי ביקש שנעבוד על פרויקט אישי ובתחילת השיעורים הוא עבר על השאלות שצצו לנו בבית. למדתי הרבה גם מפרויקט של אחרים. זמן התרגול בשיעורים היה חשוב וטוב. אלי עבר בינינו וענה לכולם על השאלות."

עדי גלעד

"רוויט תוכנה מורכבת ומצריכה גישה שונה מאשר תכנת דו מימדית. הקורס מפרק את הרבדים השונים בצורה פשוטה ויעילה ונותן לך את הכלים להתמודד איתה."

איציק ידגר

"הקורס מאוד נגיש, ברור ולגמרי מכניס אותך לעניינים! מומלץ מאוד למי שרוצה ללמוד לעבוד עם התוכנה."

ניקולס פלסנר אדריכלים

"לכל מי שמתעניין במעבר לרוויט הקורס מעולה להיכרות. ניכר שאלי שולט בכל רזי התוכנה ובנחישות ועדינות הוא מצליח להעביר לחניכים את התלהבותו מהתוכנה ואף לסחוף אותם איתו."

הלל שוקן