איך ניתן לצפות במודלים ב-VR?

רוצים לצפות במודלים דרך האייפון\אנדרואיד\אייפד? האפליקציה המדהימה הבאה פשוט משנה את כל כללי המשחק.

מציאות מדומה

באמצעות התוסף הבא ניתן לייצא ולאחסן בדקות ספורות כל מודל (אפילו מודלים של ריינו או רויט) אל ענן ברשת האינטרנט. ולקבל קישור מיוחד שניתן לפתוח בכל דפדפן אינטרנט בקלות וכך לנווט ולהתהלך במודל שלכם! מדוע מציאות מדומה? דרך הקישורים בתחתית המאמר ניתן להוריד אפליקציה חינמית ומיוחדת לאייפון או לאנדרואיד > לסרוק את הקוד המופיע על גבי המסך > לפתוח את המודלים בטלפון הנייד > ולהשתמש באופציית "מציאות מדומה" המאפשרת להסתובב במודל על ידי הזזת הטלפון בחלל.

 

האם אתם משתמשים באפליקציה הזו?

בהחלט! כפי שאמרנו התוסף והאפליקציה של Kubity הם פשוט "משני כללי משחק" (Game Changer) מבחינתנו. כעת ניתן לשלוח קישור לכל אחד מהיועצים או הלקוחות, ואין צורך לשתף עימם את קובץ הסקצ'אפ\רוויט – כל יועץ יכול לצפות בפרויקט בתלת-מימד בין רגע במחשב האישי בלי שום תירוצים (אין לי סקצ'אפ\רוויט אני לא יודע להתקין, אין לי רישיון, הכרטיס מסך שלי לא טוב וכדומה….). מעתה אין צורך לקחת את המודל לכל פגישה או הרצאה ולוודא שסקצ'אפ מותקן במחשב בו אתם מציגים. כל שעליכם לעשות או לייצא את המודל, לשלוח לעצמכם את הקישור במייל, ופשוט לפתוח אותו במחשב בו אתם מציגים. מציגים את הפרויקט בתחרות או בתערוכה? ניתן להציג את הפרויקט על כל מסך מחשב או אפילו טאבלט ולאפשר לצופים להתהלך בפרויקט.

איך ניתן לצפות במודלים ב-VR? 4

 

האם ניתן לשמור סצנות?

בהחלט ניתן לשמור סצנות. בנוסף המודל נראה הרבה יותר טוב מאשר בסקצ'אפ – ממש כמו רינדור בסיסי. יתרון נוסף הוא שלעומת אפליקציות מתחרות שקרסו כאשר העלינו מודלים בנפח של 200 מגבייט > התוסף של Kubity סוחב כל מודל. אחרי טעינת המודל, שימו לב לכפתור הנמצא בצד שמאל של המסך ומאפשר להציב דמות בגובה עין-אנושית ולהתהלך במודל באמצעות חצי המקלדת.  על מנת לרוץ יש להחזיק את כפתור Shift במקלדת במקביל לתנועה עם החצים.

 

אהבתם? רוצים לקבל את הקבצים?
להורדת הקבצים שתפו את המאמר
SHARE

תגובות