מדריך וידאו: איך מכינים תוכנית לפרזנטציה מרשימה בפוטושופ?

עובדים על תחרות או פרויקט חשוב? רוצים ללמוד להכין תוכנית מרשימה באמצעות פוטושופ? הסרטון הבא במיוחד בשבילכם >>

יצירת תוכנית להגשת תחרות מוזמנים

ההדמיה הבאה היא מתוך תחרות מוזמנים עליה עבדנו במשרד "קימל אשכולות אדריכלים". כשעובדים על הגשה לתחרות – על התוכניות להיות כמה שיותר קריאות וכמובן לשקף את האווירה המיוחדת של הפרויקט. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות בתחרות – הוא להגיש תוכנית CAD פשוטה שיצאה מאוטוקאד או מרוויט.

מדריך וידאו: איך מכינים תוכנית לפרזנטציה מרשימה בפוטושופ? 2

 

למה כדאי להכין את התוכנית דווקא בפוטושופ?

על מנת ליצור גרפיקה שתהיה זהה לגרפיקה המופיעה בהדמיה ויהיו בה אותם עצים, אותם חומרים (ריצופים\בריכות מים\חיפויים) היא פוטושופ – שזו תוכנת עיבוד התמונה המתקדמת והפופולרית ביותר.

מדריך וידאו: איך מכינים תוכנית לפרזנטציה מרשימה בפוטושופ? 3

צפו בדוגמא מתוך המדריך ליצירת תוכנית לתחרות:

בסרטון הבא נלמד איך מציבים את תוכנית ה-cad בקנה-מידה הנכון בתוך פוטושופ, כיצד מייבאים ומייצרים טקסטורות ייחודיות עבור התוכנית, נלמד להציב עצים במבט-על, להוסיף להם צל ועוד… אורכו של הסרטון המלא כ-25 דקות וניתן לצפות בו במלואו במסגרת קורס פוטושופ אונליין הכולל 60 שיעורים שונים.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על הקורס?

הקורס הוא קורס אונליין כך שתוכלו לצפות בו מתי ומאיפה שנוח לכם ולחזור עליו כמה פעמים שרק תרצו. הקורס מתאים הן למי שמעולם לא עבד עם פוטושופ והן למשתמשים ותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית. כל התרגולים בקורס, החל מהפקודות הבסיסיות בתוכנה מודגמים על גבי פרויקטים אמיתיים של אדריכל עמרי רון – לצפייה בסרטונים נוספים פשוט לחצו כאן.

 

קורס פוטושופ אונליין

תגובות