תגיות: 

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #45314
   שימי
   משתתף
   Offline
   Topics: 1
   Replies: 0
   Been thanked: 0 times

   אני בודק כל מיני אפשרות ללמוד אדריכלות לתואר אקדמי, כולל גם אפשרות ללמוד בחו"ל. שמעתי שיש לא מעט יתרונות ללימודים באיטליה. נשמע מפתה אבל יש לי חשש בגלל חוסר ידע בעניין לגבי עד כמה לימודים בחו"ל יקדמו אותי כשאחפש עבודה בארץ? האם הם נחשבים באותה מידה והאם הם נחשבים ברמה גבוהה או שנותנים עדיפות לכאלו שסיימו בארץ?
   מבחינתי אני כרגע עם הנתונים שלי לא יכול להתקבל בארץ ובגלל זה חשבתי על חו"ל וברור לי שזה אומר 5 שנים לגור שם.
   אז אני פונה אליכם להתייעצות- כאלה שסיימו לימודים ועובדים בזה. האם מישהו למד בחו"ל? אם כן, איפה ואם אפשרי לדבר איתו כדי לקבל יותר פרטים?

  • #45395
   טניה
   משתתף
   Offline
   Topics: 0
   Replies: 13
   Been thanked: 0 times

   שלום,

   מבינה את מצבך.

   לפני הכל, הייתי ממליצה לך לחקור לעומק את היתרונות של למידה בחו"ל עבורך – האם באמת תנאי הקבלה שונים מבארץ ומקלים עלייך להתקבל? אני למשל יודעת שצריך לקחת קורס בשפה ולעבור מבחן בו לפני הקבלה למוסדות באיטליה. מציעה לך לבדוק מספר מוסדות בחו"ל, כולל את שפת ההוראה, מחיר שנת לימודים, מחיר המחייה שם וכיוב'.

   תבחן את כל אלו מול האופצייה לשיפור בגרויות/פסיכומטרי בארץ.

   לגבי עם מי אפשר לדבר – האתר הזה מאפשר לקבל ייעוץ ויש בו הרבה מידע לגבי לימודים במדינות שונות בעולם http://glimudim.co.il
   אפשר להשאיר פרטים וייחזרו אלייך עם מידע נוסף.

   להלן פורום לימודים בחו"ל בו אולי תמצא אנשים שלומדים או מחפשים כמוך ללמוד בחו"ל http://www.universities-colleges.org.il/forum/forum.asp?f=60

   אם תבחר ללמוד בארץ – אשמח לעזור לך עם נושא הקבלה.

   בהצלחה!!!

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.