סדנת פוטושופ

איך לצאת מנצח בתקופת ההגשות

עוד פרטיםהרשמה

רוצים להיות הכי טובים?

אנחנו נעיף את הפוסטרים שלכם לשמיים!

הזמן שלכם יקר?

גם שלנו! אנחנו נלמד אתכם לעבוד מהר. מאוד.

טכניקות סודיות

את השיטות שלנו לא לומדים בשום מקום אחר!

מדוע אתם חייבים ללמוד פוטושופ?

פוטושופ זה כלי העבודה החשוב ביותר עבור כל מי שעובד במקצועות העיצוב. על מנת שההדמיות, הגיליונות, הפוסטרים, התוכניות, החתכים, הצילומים ולמעשה כל אחד מהתוצרים שתפיקו אי-פעם כאדריכלים או מעצבים יראה הכי טוב שניתן וידגיש בצורה הטובה ביותר את היכולות העיצוביות שלכם – אתם חייבים לשלוט בתוכנה ברמה הכי גבוהה שיש.

סדנת פוטושופ הגשות 1

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

קורס פוטושופ נבנה על ידי אדריכל עמרי רון. במהלך עבודתו במשרד קימל אשכולות אדריכלים זכה המשרד בעשרות תחרויות באמצעות הדמיות, סכמות, תוכניות, חתכים וכמובן פוסטרים בולטים ומרשימים. במהלך הקורס תחשפו לשיטות ולטריקים הסודיים ביותר שבזכותם זוכה המשרד בתחרות אחר תחרות.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"מדריך מקסים בשם צחי. מסביר בצורה הטובה ביותר שיכול, עוזר ועונה לכל שאלה, ונותן את ה100% מעצמו. הקורס עצמו נתן לי לא מעט כלים לתקן ולשפר את ההדמיות – ממליצה בחום!"

אנסטסיה שוחט

"מאוד ממליצה את הקורס. קיבלתי הרבה ידע והסברים שיעזרו לי בעבודה על פרוייקטים הבאים. הספר מעולה ומפורטת ככל הספרים גם ב-SKETCHUP ו-VRAY. אני ממש שמחה שהשתתפתי בקורס."

מאשה ויטנזון

"ממליצה מאוד על הקורס! הקורס הועבר בצורה מעולה והותאם לאדריכלים (לעתיד 🙂 כמו כן, השיעורים כללו גם טיפים רבים שאני בטוחה שיעזרו לי בהמשך דרכי בלימודים ואחריהם."

שיר סולומון

"היי צחי ועמרי.. קורס פוטושופ הינו שלב הכרחי ומשלים לקורס ויריי המצוין. תודה לכם, על הרצינות, המקצועיות ועל הסבלנות.. נפגש בהמשך בקורסים נוספים."

משה דוד

"הקורס היה איכותי, יעיל וממצה. העובדה שהשיעורים מועברים על פי ספר שנכתב בידי בית הספר, ועוד בעברית, מועילה מבחינות רבות. הספר עצמו איכותי ביותר,כתוב בעברית,מלא תמונות צילומי מסך מהתוכנה והסברים קולעים, מסודר, ברור ונגיש, והוא ערוך בצורה יוצאת דופן, בהשוואה לספרי תוכנה אחרים. עצם כתיבת ספר פוטושופ בעברית היא דבר גדול, המאפשר ללמוד את התוכנה בקלות.

בית הספר מצוין. הסטודיו חדיש ונעים.המחשבים מעולים. מיקום בית הספר נוח, ובית הספר עוזר אפילו בענייני חניה. המורה מצוין, נעים, מסביר טוב, עם הרבה סבלנות לכל תלמיד. גם התמיכה בפורומים לכל סוגי התוכנות היא יוצאת מן הכלל המורים עונים שם במהירות ובכיף.

באופן כללי,כל הקונספט של בית הספר, המלמד תוכנות בהתאמה לאדריכלים ומעצבים, עם ספרי לימוד טובים בעברית, הוא מצוין, ומגיע כל הכבוד למורים ובראשם לעמרי, שהקים בית ספר איכותי ונעים."

רותם מועלם

נשמע לך מגניב? יש לך שאלות נוספות?

אנחנו כאן בדיוק בשביל לזה.