קורס פוטושופ אונליין

בקצב ובזמן שמתאים לכם

לצפייה בשיעוריםלהרשמה

רוצים להיות הכי טובים?

אנחנו נעיף את הפוסטרים שלכם לשמיים!

הזמן שלכם יקר?

גם שלנו! אנחנו נלמד אתכם לעבוד מהר. מאוד.

טכניקות סודיות

את השיטות שלנו לא לומדים בשום מקום אחר!

מדוע אתם חייבים ללמוד פוטושופ?

פוטושופ זה כלי העבודה החשוב ביותר עבור כל מי שעובד במקצועות העיצוב. על מנת שההדמיות, הגיליונות, הפוסטרים, התוכניות, החתכים, הצילומים ולמעשה כל אחד מהתוצרים שתפיקו אי-פעם כאדריכלים או מעצבים יראה הכי טוב שניתן וידגיש בצורה הטובה ביותר את היכולות העיצוביות שלכם – אתם חייבים לשלוט בתוכנה ברמה הכי גבוהה שיש.

קורס פוטושופ אונליין 1

כיצד עובד הקורס?

הקורס הוא קורס אונליין כך שתוכלו לצפות בו מתי ומאיפה שנוח לכם ולחזור עליו כמה פעמים שרק תרצו. הקורס מתאים הן למי שמעולם לא עבד עם פוטושופ והן למשתמשים ותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית. כל התרגולים בקורס, החל מהפקודות הבסיסיות בתוכנה מודגמים על גבי פרויקטים אמיתיים של אדריכל עמרי רון.

לכל שאלה תשובה 🙂

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

היי עומרי! תודה רבה – זה מעולה. רציתי להגיד גם שקורס פוטושופ אונליין מצויין! בדיוק כל מה שהיה לי חסר מבחינת הידע בפוטושופ הכל יש בקורס. קל ללמוד ומה שהכי שווה אפשר לעבור כמה פעמים על אותו סרטון כדי להבין הכל פיקס 🙂 תודה

אנה ויסוצקיסטודנטית לאדריכלות שנקר

"שלום לכולם, כמו תמיד מצליחים להפתיע עם הידע האירגון והיכולת להעביר ידע בקלילות ומקצועיות .עבדתי עם פוטושופ גם לפני אך זה לא קרוב לדרכים שלמדתי מכם .אז אני בטוח שהקורס עזר ואת התוצאות נראה בהדמיות.תודה :)"

מוטי בניטה

“ממליצה מאוד על הקורס! הקורס הועבר בצורה מעולה ומותאם במיוחד לאדריכלים. השיעורים כללו טיפים וטריקים רבים שאני בטוחה שיעזרו לי בהמשך דרכי. אותי אישית זה הקפיץ ברמה המקצועית בעבודה ושיפרתי את הצגת התוכניות ללקוחות בצורה משמעותית. תודה!”

ליטל נועה מזל טובמעצבת פנים

“בכל קורס חדש אני נפתחת לעולמות חדשים של הדמיה ועיצוב. קורס פוטושופ פתח לי כל כך הרבה דלתות. אתם מעבירים את החומר בצורה מעניינת ויעילה! תודה!"

תמר בירנבויםמעצבת פנים
תודה לעומרי רון ולצוות האתר על קורס מעולה, מסודר וברור מאד, כל שיעור בנוי היטב בצורה מוסברת ובהירה,
המודלים והתרגולים המוכנים עוזרים מאד להבין את הנלמד. תודה רבה!
מרים ליפשיץתכנון אדריכלי

יש לכם עוד שאלות?

תשאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.