קורס פוטושופ אונליין

בקצב ובזמן שמתאים לכם

לצפייה בשיעוריםלהרשמה

רוצים להיות הכי טובים?

אנחנו נעיף את הפוסטרים שלכם לשמיים!

הזמן שלכם יקר?

גם שלנו! אנחנו נלמד אתכם לעבוד מהר. מאוד.

טכניקות סודיות

את השיטות שלנו לא לומדים בשום מקום אחר!

מדוע אתם חייבים ללמוד פוטושופ?

פוטושופ זה כלי העבודה החשוב ביותר עבור כל מי שעובד במקצועות העיצוב. על מנת שההדמיות, הגיליונות, הפוסטרים, התוכניות, החתכים, הצילומים ולמעשה כל אחד מהתוצרים שתפיקו אי-פעם כאדריכלים או מעצבים יראה הכי טוב שניתן וידגיש בצורה הטובה ביותר את היכולות העיצוביות שלכם – אתם חייבים לשלוט בתוכנה ברמה הכי גבוהה שיש.

כיצד עובד הקורס?

הקורס הוא קורס אונליין כך שתוכלו לצפות בו מתי ומאיפה שנוח לכם ולחזור עליו כמה פעמים שרק תרצו. הקורס מתאים הן למי שמעולם לא עבד עם פוטושופ והן למשתמשים ותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית. כל התרגולים בקורס, החל מהפקודות הבסיסיות בתוכנה מודגמים על גבי פרויקטים אמיתיים של אדריכל עמרי רון.

תשובות לכל השאלות 🙂

קורס פוטושופ נבנה על ידי אדריכל עמרי רון. במהלך עבודתו במשרד קימל אשכולות אדריכלים זכה המשרד בעשרות תחרויות באמצעות הדמיות, סכמות, תוכניות, חתכים וכמובן פוסטרים בולטים ומרשימים. במהלך הקורס תחשפו לשיטות ולטריקים הסודיים ביותר שבזכותם זוכה המשרד בתחרות אחר תחרות.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"שלום לכולם, כמו תמיד מצליחים להפתיע עם הידע האירגון והיכולת להעביר ידע בקלילות ומקצועיות .עבדתי עם פוטושופ גם לפני אך זה לא קרוב לדרכים שלמדתי מכם .אז אני בטוח שהקורס עזר ואת התוצאות נראה בהדמיות.תודה :)"

מוטי בניטה

“ממליצה מאוד על הקורס! הקורס הועבר בצורה מעולה ומותאם במיוחד לאדריכלים. השיעורים כללו טיפים וטריקים רבים שאני בטוחה שיעזרו לי בהמשך דרכי. אותי אישית זה הקפיץ ברמה המקצועית בעבודה ושיפרתי את הצגת התוכניות ללקוחות בצורה משמעותית. תודה!”

ליטל נועה מזל טובמעצבת פנים

נשמע לך מגניב? יש לך שאלות נוספות?

אנחנו כאן בדיוק בשביל לזה.

שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר וייתנן לך קישור. אתה, או כל אחד עם הקישור, יכול להשתמש בו כדי לאחזר את העגלה בכל עת.
Back שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר עם תמונות ומידע של המוצר, וסיכומי עגלה. לאחר מכן שלח אותו לעצמך, או לחבר, עם קישור כדי לאחזר אותו בכל עת.
Your cart email sent successfully :)