קורס סקצ’אפ אונליין

לומדים לתכנן בתלת מימד מהבית!

לצפייה בסרטונים

מה אומרים בוגרי הקורס?

"למדתי את קורס ויריי אונליין וקורס פוטושופ אונליין של עמרי רון. חשבתי שאני יודעת לעבוד עם תוכנת סקצ'אפ, אז חשבתי. נרשמתי לקורס סקצ'אפ אונליין עם עמרי. העשרתי את הידע שלי בזכות השיעורים המפורטים, הממוקדים והמלוויים בדוגמאות רבות. ממליצה לכל מי שעובד עם התוכנה וכמובן למי שעדיין לא להצטרף לקורס סקצ'אפ אונליין וללמוד עוד...ועוד מעמרי"

הנדסאית ומעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אני רוצה לומר לך שאני מאוד מרוצה מהקורס סקצ'אפ, אני כבר בסרטונים האחרונים ואני מאוד מרוצה, ההסברים מאוד ברורים ומקצועים! אספר לך גם שבשנה א' ללימודי אדריכלות התבקשנו להגיש מודל תלת מימדי (פיזי או ממוחשב) התחלתי לעבוד בסקצ'אפ לראשונה בחיי כאשר אין לי שום ידע בתוכנה.. אחרי 10 ימי עבודה ותוצאה סבירה ביותר נשרף לי המחשב וכל כך כעסתי שלא פתחתי שוב את התוכנה עד שראיתי את הקורס של עומרי רון. נשברו לי על המחסומים! אז שמחה לומר תודה גם על העזרה שאני מקבלת ממך וגם על קורס כל כך טוב!"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"רכשתי את קורס הסקטשאפ אונליין של עמרי רון, אחרי שאני משתמשת בתוכנה כבר מספר שנים. מכיוון שלמדתי אותה לבד הרגשתי שחסר לי ידע ורציתי לשפר מיומנויות. עומרי מלמד בצורה ברורה ומדוייקת. קצב השיעורים ממש טוב. לא מהיר מידי ולא איטי מידי. קורס האונליין מאפשר לי להתמקד בשיעורים שבהם חסר לי ידע ולדלג מהר יותר על חומר שאני מכירה טוב. ממליצה מאד לכל מי שרוצה ללמוד מאפס או להתמקצע יותר."

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"תודה רבה, הופתעתי לטובה! מהיקף החומר המקצועיות, והפירוט של הקורס, אני עדיין בשלבים ראשוניים, אבל נראה שהחלוקה של הפרקים והשיעורים מאוד עוזרת להתקדם שלב אחר שלב בקצב אישי ולמצוא את התחומים שבהם חסר לי ידע, גם המודלים והספר מצויינים.. עדי תודה על תשומת הלב הייעוץ והיחס"

נגריית מגע העץ
קורס סקצ'אפ אונליין

"מאוד נהנת מהקורס ומהאופן שהוא בנוי. היתרון שלו שאני לומדת בזמן שנוח לי וכל הנושאים מוגשים באופן מאוד ברור. עמרי רון מורה נהדר .נוכחתי לדעת שכאשר ניתקלת בבעיה כלשהו, יש מענה מהיר ומקצועי. תודה רבה על הקורס 🌷 ליאה"

ליאה וינשטיין
לא מהתחום
קורס סקצ'אפ אונליין

"בתור אחת שעובדת בסקצאפ לא מעט, לא האמנתי כמה טריקים קטנים שישדרגו לי את העבודה בצורה מדהימה אני אלמד, ואכן למדתי הרבה יותר ממה שחשבתי שאפשר. אני שמחה שלקחתי את הקורס הזה ומחכה להתחיל קורס וירי. תודה לכם 😊"

אדריכלות ועיצוב
קורס סקצ'אפ אונליין

"נחשפתי לקורס סקצ'אפ של האדריכל עמרי רון במהלך קורס רוויט שלקחתי במקום, לאחר הסבר מעמרי עצמו על החשיבות של סקצ'אפ ואיך בעצם הקורס שלו בנוי נרשמתי גם ללימודי סקאצאפ אונליין ואני סופר מרוצה. הכל מוסבר בצורה מאוד ברורה ומדוייקת. גם הספר והסרטונים ברמה גבוהה. ממליצה בחום!"

הנדסאית אדריכלות
קורס סקצ'אפ אונליין

"היי עומרי נרשמתי לקורס סקצ'אפ וויריי שלך... באתי עם ידע בסיסי ועשית לי ממש סדר איך לעבוד נכון קל ומהר. אתה מסביר מעולה ובסבלנות ובפורום תמיכה עונים במהירות. שמחה שעשיתי את הצעד ונרשמתי 😘

שרית בן ארי
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"קורס הסקצאפ של עמרי הוא יסודי ומקיף, עם סירטונים והסברים ברורים ורהוטים. מורגש שהושקעו בו הרבה שעות מחשבה, תיכנון וביצוע. הקורס מומלץ לדעתי גם למתחילים, וגם לכאלו שכבר עובדים עם התוכנה, ורוצים להתמקצע. קורס מדהים !!! "

אדריכלות ועיצוב פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"קורס סקצ'אפ ברמה גבוהה מאוד! עוברים על כל הכלים עד לפרטים הכי קטנים. נהנה מאוד מהלמידה ושמח שבחרתי בקורס הזה."

סטודנט לאדריכלות - אונ' אריאל
קורס סקצ'אפ אונליין

"אני ממש מרוצה מהקורס! אני כבר למדתי סקצאפ אבל הקורס של עמרי מלמד אותי שיטת עבודה קלה ונוחה יותר ! מחכה כבר לסיים ולעבור לקורס ויריי 🙂 "

שיר שמחי
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אני נהנית מהנחייה וליווי של עומרי רון בלימודי סקצ׳אפ בקורס האונליין. ההסברים ברורים ויש התייחסות לכל הפרטים הנחוצים ללמידה. אני מתקדמת בקלות ומקבלת מענה מקצועי ברמה גבוהה. מומלץ בחום!"

סילביה פרץ
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"הקורס מאוד ממוקד, מפורט, עומרי רון מסביר מצויין ובצורה פשוטה וברורה! הקורס מאוד אינפורמטיבי ונותן כל מה שצריך כדי ללמוד את התוכנה. גם למתחילים ביותר! מומלץ בחום ✨"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"התחלתי את קורס סקצ'אפ עם נסיון מוקדם וטוב של 5 שנים עם התוכנה. למדתי המון דברים שלא ידעתי, למרות הנסיון, דברים ששינו לי את קצב ויעילות העבודה. הקורס מועבר בצורה ברורה ופשוטה, והחומר מוסבר היטב. ממליצה בחום גם למי שכבר שולט בסקצאפ, וכמובן למי שמתחיל"

שלווה בן מאיר
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אפתח ראשית שאני מאוד נהנית מהקורס הוא מועבר בצורה כזו שנעים להקשיב לעומרי כל שיעור מוסבר ומובן. תוך כדי אני מיישמת את הנלמד על פרוייקטים שונים וכל כך כייף לי לראות את התוצאות. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין ורוצה ללמוד אצל עומרי רון!"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"היי עמרי... אחרי שסיימתי את קורס ויריי, רכשתי גם את קורס סקצ'אפ ו – וואו!!!!! איזה קורס מ-ט-ו-ר-ף-! הכל מאוד ברור ומקצועי! תודה 🙌"

הנדסאית אדריכלות
קורס סקצ'אפ אונליין

"היי עומרי, אני מאוד מאוד מרוצה מהקורס. ההסברים שלך מאוד ברורים! ישר לעניין. אני ממש שמחה שבחרתי בקורסים שלך וממליצה לכולם"

לינא מונדר
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"קורס סקצאפ אונליין עשוי ומוגש בצורה מושלמת, ברורה ונוחה למשתמש, ממליצה בחום על הקורס מבחינתי ציון 10 ❤️"

מעצבת אירועים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אני רוצה לפרגן לקורס סקצ'אפ אונליין שמועבר בצורה מקיפה, מקצועית ועניינית. אני סופר מרוצה שנרשמתי לקורס. התמיכה בפורום ובקבוצה הסגורה היא נהדרת. תודה:-) מאיה"

מעצבת
קורס סקצ'אפ אונליין

"שאפו לעומרי שבזכותו כל זה לא היה קורה! אנחנו במשרד עוסקים בידע של עומרי בכל הכח ועדיין משתפרים מכל לקוח בעבודות. יישר כח!"

מעצבי פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"עומרי רון הוא "מאגר מידע אנושי" ובעל יכולת נדירה להסביר ולפשט את החומר בדרך מדוייקת וברורה. החומר הנילמד כולל בצורה יסודית את הידע הנידרש ליישום הנילמד באופן עצמאי ופותח עולם שלם של תלת מימד, אפשרויות הדמיה ויכולות תכנון. קורס סקצ'אפ וקורס ויריי של עמרי רון הם בחזקת החובה לכל אדריכל."

אדריכל נוף
קורס סקצ'אפ אונליין

"סטודיו עמרי רון הוא בהחלט הכתובת למי שמעוניין ללמוד ולהתקדם בקורס אונליין של סקצ'אפ. זכיתי לייחס מאוד חם ושירותי מצד עדי ועמרי. עד כה למדתי את הקורס סקצ'אפ אונליין יחד עם הספר (שילוב מנצח). מרוב שאני מרוצה, מתכוונת ללמוד גם את וויראי מה שלא היה מתוכנן מלכתחילה. ממליצה מאוד ומעריכה את השיטה. תודה לעדי ועמרי 🤩😍"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"תודה לעמרי רון על קורס נפלא של סקצ׳אפ אונליין. השיעורים מועברים בצורה כל כך נעימה, ברורה ומפורטת! גם אם משהו לא מובן, לא מסתדר, יש את מי לשאול והתשובה מגיעה ממש מהר. מוסיפה גם תודה גדולה לעדי המקסימה שאת התנהלות הרישום ביצעתי מולה. בסבלנות רבה ענתה לכל שאלה והסבירה על כל קורס בצורה ברורה ביותר. ישר כח לכם!"

שירלי פשרמן
מעצבת פנים על-חלל
קורס סקצ'אפ אונליין

"ממליצה בחום גדול ובלב שלם על קורס סקצ'אפ של עומרי. סיימתי אותו ועכשיו מתחילה את הקורס הבא של ויריי. התכנים מעניינים ומועברים בצורה ברורה לכל אדם גם ללא ניסיון כמוני. בנוסף חייבת לציין שבאופן אישי קיבלתי תמיכה מלאה מעדי ומעמרי בכל שאלה או בעיה, אם זה טלפונית, דרך המייל, הפורום או הפייסבוק. הכל היה בצורה מהירה ומקצועית, ממש יחס אישי. גם מבחינת המחיר והמבצעים שווה בהחלט כל שקל!! אין לי ספק שעכשיו הכל תלוי בי, את כל הכלים הדרושים קיבלתי מהסטודיו של עומרי רון. תודה שוב על הכל!"

ליאת אוחיון דרעי
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"היי לכולם! סיימתי אצל עמרי קורס סקצ'אפ ואני ממליצה בחום! הקורסים נותנים כלים מקצועיים לעבודה, השיעורים מאורגנים היטב, ההסברים מאוד מעמיקים ומובנים, השיעורים כיפים ומעניינים וממש השאירו אותי בלי שאלות (וכשצריך - יש מענה לכל שאלה) דבר חשוב נוסף בעיני הוא שיש דוגמאות מפרויקטים אמיתיים וזה מוסיף המון. תודה רבה 🙌🏻❣️"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"עומרי אני חייבת לך תודה תודה ענקית על המקצועיות שלך בהדרכת קורס סקצאפ, חששתי שיהיו לי קשיים ללא שום רקע במחשב... והיום אני שולטת בתוכנה ומבינה שנכנסתי לעולם קסום בזכותך! תודה על התמיכה, המקצועיות והסבלנות בהגשת הלימוד. אני גאה לספר שלמדתי סקצ'אפ אצל האדריכל עומרי רון ,אתה פשוט גדול וממליצה עליך בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח. בהוקרה וברכה, סימה טופז"

מעצבת
קורס סקצ'אפ אונליין

"היי עמרי אני יושבת ולומדת את הסקצ'אפ וכל החומר ברור ומדויק! אני חייבת לציין שכל החומרים שאתה מעביר, מניפות הצבעים, מידול הרהיטים והחומרים המיוחדים, ממש מרגשים ודוחפים להבין עד כמה קל ונכון לעבוד בתלת מימד וללמוד את התהליך אצלך. הנתינה היא אין סופית והצוות , עדי, שאפו!...."

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"היה קורס מדהים, מעניין, ממוקד ומובן. עמרי מעביר את החומר בצורה מאוד ברורה ונעימה ואמליץ לחבריי בוודאות! 🙂 "

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"יחס מעולה! הסבר ברור מאוד, שיטת העברת החומר מעולה! אני ממליץ בחום!"

אדריכל ומעצב פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

״קורס מפרה שמועבר בצורה ייחודית ומיוחדת לאופיו של המרצה עמרי רון הקורס מתמקד ונותן כלים מדוייקים לאנשי המקצוע בתחום האדריכלות עיצוב והנגרות, אם אני הצלחתי כל אחד יכול. ! תודה רבה על חוויה נעימה ומפרהֶ״

אדריכלית ומעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"ממליצה בחום על כל קורס מטעם הסטודיו!!! אני אישית לקחתי שלושה קורסים, בתור מישהי שלא ידעה לעבוד עם מחשב באופן כללי, לאחר חמישה שיעורים ידעתי לבנות דירה שלמה!!!! שזה נס וגאונות של המרצה והדרך שהכל מוסבר בקיצור 100 כוכבים מתוך 5!"

מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אין לי מילים. הקורס מקצועי ומושקע. וכשצריך תמיכה יש הרגשה נעימה שתמיד שמחים לעזור. הופתעתי לטובה מכל החבילה והתכנים אבל בעיקר, רמת המקצועיות. ממליצה בחום!"

גלית לסרי
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"ברצוני להודות שוב לכם ובמיוחד לעמרי על השירות האמין והמקצועי והקורס המפורט והמקצועי. אני מעצבת פנים וכבר מצליחה לשלב את כל המיומנויות שרכשתי בקורס. עדי תודה על הזמינות בזמן שכולנו לחוצים וממהרים ... תמיד נותנת מענה מהיר ומדויק. מה שהופך אותכם למיוחדים בעיניי היא יכולתכם להכיל,לתמוך ולא לחסוך בידע ובעזרה. זה לא קורס מומלץ , זה קורס חובה! הסברים מפורטים ומדוייקים , ירידה לפרטים הקטנים ביותר , יחד עם זאת העשרה ותרגול רציף. בזכותו של הקורס העבודה פשוטה ומהנה. תודה על קורס אמין , מקצועי ומרתק . ממליצה בחום:)"

סחר עאמר
מעצבת פנים
קורס סקצ'אפ אונליין

"אני מוקסמת ונפעמת כל סרטון מחדש, עד כמה אתה עמרי ברור, רהוט, ומלא מלא בקסם, ההסברים שלך כל כך פשוטים אין מצב לא להצליח וגם אם נתקלתי בבעיה, אני כותבת בפורום ותוך מס' דקות ולפעמים אף שניות יש תשובה! כבר במהלך הקורס לקחתי על עצמי מידול של וילה מורכבת. למרות שטרם סיימתי - כולם הופתעו בלשון המעטה מרמת העבודה, הסדר והנקיון בקובץ, וציינו שאנשים ששנים בתחום לא עובדים בצורה כ"כ מסודרת וברורה, אז עמרי, אני רוצה להגיד לך תודה!!! מעבר לפן הסופר מקצועי שאתה מקנה לי, תודה גדולה על הביטחון האישי שכעת יש בי, אני לא פוחדת יותר, הסרת מחסומים רבים. אז אני רוצה לומר שאם יש כאלה שיש להם התלבטות - אז אין התלבטות!!!! ההנאה מובטחת!"

שרון אדרי
פרילאנסרית
קורס סקצ'אפ אונליין
100+

שיעורים מפורטים

20

שעות הדרכה מלאות

50

מודלים מעולים לתרגול

 • הקורס הארוך ביותר בישראל

  100 שיעורים מפורטים ומושקעים באיכות HD הנפרשים על פני 20 שעות מלאות. זהו הקורס המקיף והמפורט ביותר – השיעורים כוללים הסברים מקיפים ומלווים במודלים מעולים להדגמה ולתרגול שלכם בבית.

 • פתוח ל-15 חודשים

  ניתן לצפות בקורס שוב ושוב במשך 15 חודשים, אך אחרי שתצפו בשיעורים לדוגמא ובאיכות ההדרכה תבינו שתוך חודשיים תהיו במקום אחר לגמרי מבחינת יכולות המידול והתכנון וממש לא תצטרכו לחזור על החומר 💪

 • זמינות ותמיכה מקצועית

  ליווי אישי של עמרי באמצעות פורום התמיכה + קבוצת פייסבוק סגורה.

 • אלפי בוגרים ממליצים

  מאחורינו אלפי בוגרים מרוצים שכבר עובדים בתחום ומובילים בתחומם, אדריכלים, אדריכלי נוף, מעצבי פנים, נגרים, מהנדסים ועוד – צפו בעמוד ההמלצות שלנו ותבינו שאתם במקום הכי טוב שיש.

 • שיטות העבודה המתקדמות ביותר

  למדו לעבוד בשיטות המקצועיות ביותר של אדריכל עמרי רון, מתוך ניסיון בתכנון וביצוע של עשרות פרויקטים ומאות יחידות דיור.

 • טיפים וניסיון מהעולם האמיתי

  התרגולים הם ע"ג מודלים של פרויקטים אמיתיים. בקורס נלמד למדל רהיטים של טולמנ'ס דוט, נתכנן ונתקין גופי תאורה, נעבוד עם מניפת ראל ומניפת צבעים של נירלט ועוד. אנחנו כבר מתרגשים! ואתם?

 • חבילת החומרים האיכותית ביותר

  ריהוט, דמויות, צמחיה, חומרים, תאורות וכל מה שצריך עבור הפרויקטים שלכם. אבל אנחנו ממש לא מסתפקים בלתת לכם חומרים, ובמהלך הקורס תכירו את ספקי ויצרני הריהוט והתאורה המובילים בעולם ותדעו איך להיכנס לאתרים ולהוריד כל חומר חדש שיוצא!

 • הקורס המעודכן ביותר

  קורס חדש ועדכני לגרסא 2020! (מתאים גם לעובדים בגרסאות ישנות).

 • הקורס הארוך ביותר

  100 שיעורים מפורטים ומושקעים באיכות HD הנפרשים על פני 20 שעות מלאות. השיעורים כוללים הסברים מקיפים ומלווים במודלים מעולים להדגמה ותרגול.

 • פתוח ל-15 חודשים

  ניתן לצפות בקורס שוב ושוב במשך 15 חודשים 💪

 • תמיכה מקצועית

  ליווי אישי של עמרי באמצעות פורום התמיכה + קבוצת פייסבוק סגורה.

 • אלפי בוגרים ממליצים

  מאחורינו אלפי בוגרים מרוצים שכבר עובדים בתחום ומובילים בתחומם, אדריכלים, אדריכלי נוף, מעצבי פנים, נגרים, מהנדסים ועוד…

 • שיטות עבודה מתקדמות!

  למדו לעבוד בשיטות המקצועיות ביותר של אדריכל עמרי רון, מתוך ניסיון בתכנון וביצוע של עשרות פרויקטים ומאות יחידות דיור.

 • טיפים וניסיון מהשטח

  בקורס נלמד למדל רהיטים של טולמנ'ס דוט, נתכנן ונתקין גופי תאורה, נעבוד עם מניפת ראל ומניפת צבעים של נירלט ועוד. אנחנו כבר מתרגשים! ואתם?

 • חומרים במתנה!

  ריהוט, דמויות, צמחיה, חומרים, תאורות וכל מה שצריך עבור הפרויקטים שלכם.

 • הקורס המעודכן ביותר

  קורס חדש ועדכני לגרסא 2020 (מתאים גם לעובדים בגרסאות ישנות).

 • 20% הנחה עד 2.2.2021
 • מחיר רגיל: ₪1,997
 • הטבה מיוחדת: ₪1,597
 • 100+ שיעורים
 • 20 שעות הדרכה
 • הקורס פתוח ל-15 חודשים
 • כולל חבילת תרגול והדגמה
 • המחיר כולל מע"מ
שרון אדרי 1

 • 20% הנחה עד 2.2.2021
 • מחיר רגיל: ₪1,997
 • הטבה מיוחדת: ₪1,597
 • 100+ שיעורים
 • 20 שעות הדרכה
 • הקורס פתוח ל-15 חודשים
 • כולל חבילת תרגול והדגמה
 • המחיר כולל מע"מ
שרון אדרי 1

לאלו תוצאות מגיעים הבוגרים שלנו?

יש לכם עוד שאלות?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

SketchUp הינה תוכנה של חברת Trimble, החתום מטה אינו עובד ואינו פועל מטעם החברה. אתר זה אינו ממומן או אושר ע"י Trimble או שלוחותיה.