קורס רוויט מקיף

בואו ללמוד לעבוד חכם!

לצפייה בסילבוס ומועדיםהאם הקורס יעזור לי?

ללמוד מאנשי מקצוע

שיטות עבודה שלא תלמדו בשום מקום אחר

ספר במתנה!

ספר רוויט מקצועי בעברית מלווה את הקורס!

חומרים במתנה

למדו להפיק מוצרים איכותיים במינימום זמן!

מדוע כדאי לכם לעבוד עם רוויט?

רוויט היא התוכנה המבוקשת ביותר היום במשרדי אדריכלים, תוכנה בה כמות העבודה שיש לבצע יורדת משמעותית, בגלל שכבר לא משרטטים אלה ממדלים! כל המסמכים הם תוצר של המודל ולכן כל המסמכים מסתנכרנים כל הזמן, לא עוד עדכונים חוזרים ונשנים, הכל פה מסונכרן, זה מה שהופך את התוכנה לכל כך יעילה וחכמה. ברגע שתתחילו לעבוד ברוויט לא תבינו איך לא עשיתם את זה קודם.​

קורס רוויט מקיף 1

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

קורס רוויט נבנה על ידי אדריכל אלי שוקרי, כותב הבלוג “איש הרוויט” ובעל ניסיון של יותר מ-5 שנים בעבודה במשרדי אדריכלים מובילים ותכנון פרויקטים מורכבים באמצעות רוויט. לאלי ניסיון רב בעבודה על כל מגוון רחב של פרויקטים – החל מעיצוב פנים ועד פרויקטים בקנה מידה עירוני. זהו הקורס היחידי בישראל בו לומדים מאנשי מקצועי אמיתיים שעובדים עם רוויט ככלי תכנוני מדי יום.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"קורס מצוין. אלי משקיען אמיתי. הספר הנלווה כתוב בצורה בהירה עם גרפיקה ידידותית. השיעורים מרוכזים וענייניים. מאוד ממליץ על הקורס!"

דודו רשף

"קורס חכם. ניכר כי אלי אוהב את התוכנה ומצליח להעביר את אהבתו בצורה מדבקת. ניכר כי הספר הנילווה מכיל בתוכו את מה שנחוץ ללימוד מוצלח. המון תודה"

שרית ידגר אדריכלית

“מכירים את זה שאתם נרשמים לקורס וממש מקווים שהמדריך לא יציק יותר מדי אבל יהיה הכי מקצועי והכי תומך? אז אם אתם לא מכירים זה רק כי זה ממש נדיר! מהשיעור הראשון אלי יודע לשלב מעולה בין השניים. מעביר את השיעורים בכיף, מקצועי וענייני, והכי חשוב- זמין לשאלות. מומלץ מאוד!!”

אסף אייזנקוטאדריכל

"מאד עזר שאלי ביקש שנעבוד על פרויקט אישי ובתחילת השיעורים הוא עבר על השאלות שצצו לנו בבית. למדתי הרבה גם מפרויקט של אחרים. זמן התרגול בשיעורים היה חשוב וטוב. אלי עבר בינינו וענה לכולם על השאלות."

עדי גלעד

"רוויט תוכנה מורכבת ומצריכה גישה שונה מאשר תכנת דו מימדית. הקורס מפרק את הרבדים השונים בצורה פשוטה ויעילה ונותן לך את הכלים להתמודד איתה."

איציק ידגר

"הקורס מאוד נגיש, ברור ולגמרי מכניס אותך לעניינים! מומלץ מאוד למי שרוצה ללמוד לעבוד עם התוכנה."

ניקולס פלסנר אדריכלים

"לכל מי שמתעניין במעבר לרוויט הקורס מעולה להיכרות. ניכר שאלי שולט בכל רזי התוכנה ובנחישות ועדינות הוא מצליח להעביר לחניכים את התלהבותו מהתוכנה ואף לסחוף אותם איתו."

הלל שוקן

"הקורס מצוין ומועבר באופן ברור. הספר מוסיף מאוד למהלך הקורס ולעבודה על התוכנה במשרד. מומלץ בחום"

שירן רז קדושאדריכלית נעמה מליס אדריכלים

"אלי לוקח בחשבון מגוון רחב של סוגיות שעולות בפרויקטים ותקלות אופייניות לשימוש בתוכנה גם למשתמש הלא מיומן .ונותן להן מענה מיידי הן בספר והן בהוראה הפרונטלית"

אורי אושפיזאדריכל

"ניכר שאלי, איש הרוויט, שולט בחומר. ניכרת ההשקעה בספר, בקורס עצמו ובתרגילים המלווים, גם בבית וגם בקורס"

אלעד לויאדריכל