קורס רויט

בואו ללמוד לעבוד חכם!

לצפייה בסילבוס ומועדיםהאם הקורס יעזור לי?

ללמוד מאנשי מקצוע

שיטות עבודה שלא תלמדו בשום מקום אחר

ספר במתנה!

ספר רויט מקצועי בעברית מלווה את הקורס!

חומרים במתנה

למדו להפיק מוצרים איכותיים במינימום זמן!

מדוע כדאי לכם לעבוד עם רויט?

רויט היא התוכנה המבוקשת ביותר היום במשרדי אדריכלים, תוכנה בה כמות העבודה שיש לבצע יורדת משמעותית, בגלל שכבר לא משרטטים אלה ממדלים! כל המסמכים הם תוצר של המודל ולכן כל המסמכים מסתנכרנים כל הזמן, לא עוד עדכונים חוזרים ונשנים, הכל פה מסונכרן, זה מה שהופך את התוכנה לכל כך יעילה וחכמה. ברגע שתתחילו לעבוד ברויט לא תבינו איך לא עשיתם את זה קודם.​

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

קורס רויט נבנה על ידי אדריכל אלי שוקרי, כותב הבלוג “איש הרויט” ובעל ניסיון של יותר מ-5 שנים בעבודה במשרדי אדריכלים מובילים ותכנון פרויקטים מורכבים באמצעות רויט. לאלי ניסיון רב בעבודה על כל מגוון רחב של פרויקטים – החל מעיצוב פנים ועד פרויקטים בקנה מידה עירוני. זהו הקורס היחידי בישראל בו לומדים מאנשי מקצועי אמיתיים שעובדים עם רויט ככלי תכנוני מדי יום.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

“מכירים את זה שאתם נרשמים לקורס וממש מקווים שהמדריך לא יציק יותר מדי אבל יהיה הכי מקצועי והכי תומך? אז אם אתם לא מכירים זה רק כי זה ממש נדיר! מהשיעור הראשון אלי יודע לשלב מעולה בין השניים. מעביר את השיעורים בכיף, מקצועי וענייני, והכי חשוב- זמין לשאלות. מומלץ מאוד!!”

אסף אייזנקוטאדריכל
שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר וייתנן לך קישור. אתה, או כל אחד עם הקישור, יכול להשתמש בו כדי לאחזר את העגלה בכל עת.
Back שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר עם תמונות ומידע של המוצר, וסיכומי עגלה. לאחר מכן שלח אותו לעצמך, או לחבר, עם קישור כדי לאחזר אותו בכל עת.
Your cart email sent successfully :)