קורס ויריי לרוויט

V-Ray for Revit

לצפייה בסילבוס
קורס ויריי לרוויט 1
קורס ויריי לרוויט 2

מרכז הדרכה רשמי

סטודיו עמרי רון הוא מרכז הדרכה רשמי מטעם חברת כאוסגרופ ללימודי ויריי לרוויט, בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודת בוגר קורס רשמית של ויריי.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"הגעתי לסטודיו עמרי רון על מנת להתמקצע בתחום ההדמיות. תוך 6 שיעורים הצלחתי להגיע להישגים יפים מאוד, בעיקר תודות לצווה המורים המקצועי ובעל הידע הנרחב של הסטודיו. גיליתי סביבת עבודה ידידותית ונעימה שמאפשרת להתרכז ולהתמקד בלימודים נטו. אני ממליצה לכל מי שמעוניין להרחיב את הידע שלו בתחום, לעשות את זה בסטודיו של עמרי."

אביא שילדר

"ממליצה בחום על קורס ויריי של עומרי רון לכל מי שרוצה לעשות הדמיות מקצועיות. הקורס נותן כלים בסיסיים לצד מתקדמים, מקצר תהליכי עבודה ומייעל אותם. ניסיתי ללמוד את התוכנה לבד אבל הקורס מיקד אותי בצורה מסודרת ונתן לי המון ידע ותרגול, כלים ושיטות עבודה, זמינות ומענה על שאלות 24/7 בפורום התמיכה…ותוך חודש וחצי יודעים ויריי כמו שצריך לעבודה שוטפת ביומיום."

הילה שביט

I wanted to say thank you for 3 great courses. I especially loved the Vray course and I now use those programmes daily.  The course was professional, very informative and taught by highly skilled teachers. I have recommended it to others.

Rachel Cohen