קורס הדמיות מקצועי

V-Ray for SketchUp

לצפייה בסילבוס ומועדיםהאם הקורס יעזור לי?

פרויקטים אמיתיים לתרגול

אצלנו תלמדו איך הדברים עובדים בעולם האמיתי!

מלווה בספר לימוד מקצועי

ספר ויריי בשווי ₪299 במתנה!

מרכז הדרכה רשמי

תעודה רשמית של כאוסגרופ לכל בוגרי הקורס

מדוע כדאי לכם לעבוד עם V-Ray?

V-Ray הוא Plug-in (תוסף) מקצועי המותקן על גבי תוכנת הסקצ'אפ ומאפשר לשדרג את הדמיות הסקצ'אפ הבסיסיות ולהפוך אותן להרבה יותר ריאליסטיות, מרשימות ובעיקר- מוכרות. הקורס מתאים הן למשתמשים חדשים שמעולם לא עבדו עם התוכנה והן למשתמשים וותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית.

  • Before-קורס ויריי
    After-קורס ויריי
    לפני קורס ויריי אחרי

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

סטודיו עמרי רון הוא מרכז הדרכה רשמי מטעם חברת כאוסגרופ ללימודי ויריי לסקצ'אפ + ויריי לרוויט. בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודת בוגר קורס רשמית של ויריי! הקורס מועבר על ידי אדריכל עמרי רון, מדריך ויריי מוסמך של חברת כאוסגרופ העולמית ובעל ניסיון עשיר בעבודה עם ויריי ככלי תכנוני וכלי להפקת הדמיות מרהיבות לפרויקטים במסגרת עבודתו במשרד קימל אשכולות אדריכלים – מהמשרדים המובילים בישראל. המשרד זכה בשנים האחרונות בעשרות תחרויות יוקרתיות לתכנון מבני ציבור, מבנים חינוכיים, תכנון עירוני ועוד. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש!

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"הגעתי לסטודיו עמרי רון על מנת להתמקצע בתחום ההדמיות. תוך 6 שיעורים הצלחתי להגיע להישגים יפים מאוד, בעיקר תודות לצווה המורים המקצועי ובעל הידע הנרחב של הסטודיו. גיליתי סביבת עבודה ידידותית ונעימה שמאפשרת להתרכז ולהתמקד בלימודים נטו. אני ממליצה לכל מי שמעוניין להרחיב את הידע שלו בתחום, לעשות את זה בסטודיו של עמרי."

אביא שילדר

“עומרי רון העביר את הקורס בצורה מעניינת ביותר, דאג להקיף כל נושא ונושא לעומק ובעיקר לימד שיטות עבודה יעילות בתוכנת הסקצ'אפ. בקורס ניכר היחס והתשומת לב של עומרי לכל אחד ואחת מהסטודנטים ללא יוצא מן הכלל. אני חייב להגיד שהיה שווה להגיע אליכם במיוחד מהצפון (כרמיאל) בכל יום שלישי”

ג׳ואי מקסהנדסאי אדריכלות

"זה כבר קורס שני שאני עוברת עם עמרי, ויש מה ללמוד ממנו! הספר מ-ע-ו-ל-ה (כל ספר שלו בעצם) והקורס בעצם ממקד עוד יותר ועונה על שאלות אפשריות שהיו עולות אם מישהו בוחר בלימוד עצמי. עמרי עצמו ברור מאוד ולא מורח את החומר במהלך זמן הלימוד."

רות הללהנדסאי אדריכלות

"קורס חובה לכל מעצב פנים/אדריכל, משדרג כל עבודה והצגה ללקוח. הקורס מקיף והתרגול עם הספר תורם להתמקצעות."

לבנת קליין

"6 מפגשים מעניינים מאוד! פשוט כייף לחזור הביתה ולתרגל את השיעורים. לי אישית מאוד עזר, למדתי המון וזו תוכנה מאוד כייפית וידידותית! עומרי רון-מאוד מקצועי, סבלני ועינייני! ממליצה בחום.. "

נווית קהלני

"הקורס מומלץ מאוד! החומר מועבר ענייני וברור, מאוד מקצועי , למדתי המון ושיפר משמעותית את ההדמיות שלי. תודה רבה :)"

טל אופפל

"תודה רבה על הידע הרב בקורס V-RAY. היה מהיר, יעיל ובהחלט שימושי. לאחר סיום הקורס הרגשתי שקיבלתי הרבה כלים חדשים וטובים שיסייעו להמשך עבודתי כמתכננת עם התוכנות סקצ'אפ וויריי, יחד עם זאת אני מבינה היום כמה לא ידעתי וכמה יש עוד ללמוד… כפי שדרשת צריך לתרגל לתרגל לתרגל, אין ספק שאתה יודע את העבודה, מקצועי איכותי ושולט בתוכנות שאתה מעביר. היה כיף ללמוד ממך ואיתך, אשמח לחזור לעוד קורס. ממליצה לרכוש את כל הספרים – מאוד שימושי :)"

רעות

"ממליצה בחום על הקורס לכל מי שצריך ללמוד את התכנה מאפס, וגם למי שיודע ורוצה להעמיק את הידע. הקורס מובנה, ברור, מתקדם צעד אחר צעד, ומועבר בצורה מעניינת וקלה להבנה. גם הספר שמתלווה לקורס מעולה, נוח לעבור על מה שלומדים בקורס ולהיזכר. עמרי מרצה מצויין, יודע לענות על כל שאלה ותמיד זמין גם בפורום (אפילו לשאלות שלא קשורות ישירות לתרגילים בשיעורים). בקיצור, נהניתי ולמדתי המון, מאוד מומלץ."

מגי גפני

"ממליצה בחום על קורס ויריי של עומרי רון לכל מי שרוצה לעשות הדמיות מקצועיות. הקורס נותן כלים בסיסיים לצד מתקדמים, מקצר תהליכי עבודה ומייעל אותם. ניסיתי ללמוד את התוכנה לבד אבל הקורס מיקד אותי בצורה מסודרת ונתן לי המון ידע ותרגול, כלים ושיטות עבודה, זמינות ומענה על שאלות 24/7 בפורום התמיכה…ותוך חודש וחצי יודעים ויריי כמו שצריך לעבודה שוטפת ביומיום."

הילה שביט

I wanted to say thank you for 3 great courses. I especially loved the sketch up and Vray courses and I now use those programmes daily.  The course was professional, very informative and taught by highly skilled teachers. I have recommended it to others.

Rachel Cohen

למדתי קורס ויריי אצל עמרי. למרות שכבר הכרתי את הנושא למדתי הרבה דברים חדשים, שיטות עבודה שונות וקיצורים יעילים. לא פחות חשוב, עמרי מעביר את החומר בסבלנות רבה ויש אווירה נעימה בכיתה. בהחלט ממליץ על הקורס ועל עמרי!

זאב מוסקוביץ

"קורס מהנה, מועבר בצורה מקצועית וברורה. תודה רבה."

אתי טל שלום