קורס הדמיות וסרטים

V-Ray for SketchUp

לצפייה בסילבוס ומועדיםהאם הקורס יעזור לי?

פרויקטים אמיתיים לתרגול

אצלנו תלמדו איך הדברים עובדים בעולם האמיתי!

מלווה בספר לימוד מקצועי

ספר ויריי 3 בשווי ₪299 במתנה!

מרכז הדרכה רשמי

תעודה רשמית של כאוסגרופ לכל בוגרי הקורס

מדוע כדאי לכם לעבוד עם V-Ray?

V-Ray הוא Plug-in (תוסף) מקצועי המותקן על גבי תוכנת הסקצ'אפ ומאפשר לשדרג את הדמיות הסקצ'אפ הבסיסיות ולהפוך אותן להרבה יותר ריאליסטיות, מרשימות ובעיקר- מוכרות. הקורס מתאים הן למשתמשים חדשים שמעולם לא עבדו עם התוכנה והן למשתמשים וותיקים אשר רוצים להשתדרג ולעבוד בצורה נכונה, חכמה ומקצועית.

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

הקורס מועבר על ידי אדריכל עמרי רון, מדריך ויריי מוסמך של חברת כאוסגרופ העולמית ובעל ניסיון עשיר בעבודה עם ויריי ככלי תכנוני וכלי להפקת הדמיות מרהיבות לפרויקטים במסגרת עבודתו במשרד קימל אשכולות אדריכלים – מהמשרדים המובילים בישראל. המשרד זכה בשנים האחרונות בעשרות תחרויות יוקרתיות לתכנון מבני ציבור, מבנים חינוכיים, תכנון עירוני ועוד. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש!

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

“עומרי רון העביר את הקורס בצורה מעניינת ביותר, דאג להקיף כל נושא ונושא לעומק ובעיקר לימד שיטות עבודה יעילות בתוכנת הסקצ'אפ. בקורס ניכר היחס והתשומת לב של עומרי לכל אחד ואחת מהסטודנטים ללא יוצא מן הכלל. אני חייב להגיד שהיה שווה להגיע אליכם במיוחד מהצפון (כרמיאל) בכל יום שלישי”

ג׳ואי מקסהנדסאי אדריכלות
שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר וייתנן לך קישור. אתה, או כל אחד עם הקישור, יכול להשתמש בו כדי לאחזר את העגלה בכל עת.
Back שמור ושתף עגלה
עגלת הקניות שלך תישמר עם תמונות ומידע של המוצר, וסיכומי עגלה. לאחר מכן שלח אותו לעצמך, או לחבר, עם קישור כדי לאחזר אותו בכל עת.
Your cart email sent successfully :)