קורס סקצאפ

לאדריכלים ומעצבים

לצפייה בסילבוס ומועדיםהאם הקורס יעזור לי?

ללמוד מאנשי מקצוע

השיטות היעילות ביותר לאדריכלים ומעצבים!

2 ספרים במתנה

ספר סקצ׳אפ + ספר נינג׳ה במתנה!

כולל תוספים ופלאגינים

הקורס המקצועי והמתקדם ביותר בישראל!

מדוע כדאי לכם לעבוד עם סקצ׳אפ?

סקצ’אפ היא התוכנה הפופולרית ביותר כיום במשרדי אדריכלים ומעצבים. באמצעות התוכנה ניתן לתכנן ולעצב חנויות, מסעדות, דירות, וילות, מגדלי מגורים, מבני ציבור, פרויקטים נופיים, בריכות, גינות וכל מבנה העולה בדמיונכם. לסקצ’אפ ממשק פשוט ואלגנטי, שהופך את העבודה לקלילה ומהנה, ממש כמו לעבוד עם עט ונייר!

קורס סקצ׳אפ 1

מדוע כדאי לכם ללמוד אצלנו?

קורס סקצ’אפ נבנה ומועבר על ידי אדריכל עמרי רון, בעל ניסיון של יותר מ-10 שנים בעבודה במשרדי אדריכלים מובילים ותכנון פרויקטים מורכבים באמצעות סקצ’אפ. לעמרי ניסיון רב בעבודה על כל מגוון רחב של פרויקטים – החל מעיצוב פנים ועד פרויקטים בקנה מידה עירוני. זהו הקורס היחידי בישראל בו לומדים מאנשי מקצועי אמיתיים שעובדים עם סקצ’אפ ככלי תכנוני מדי יום.

מה אומרים בוגרי הקורס שלנו?

"ממליצה בחום על קורס הסקטצ'אפ תחת הדרכתו של עמרי רון. השיעורים שנסמכים על חוברות הדרכה מדויקות, ברורות ובהירות מקנים ידע רב והבנה מקיפה של אופן העבודה בתוכנה. עמרי משתף את הידע הרחב שלו בסבלנות ובנדיבות, כמו גם מידע נרחב לגבי התוספים השונים שמקבלים התלמידים במסגרת הקורס. חוברות ההדרכה המצוינות, סיכומי השיעורים המסודרים שמגיעים במייל לאחר כל שיעור, האתר העשיר, הגישה המקצועית, ההסברים ושאר החומרים והתוספים הנלווים הופכים את הקורס למשמעותי מאד לכל מי שמתעניין בהדמיות אדריכליות ככלי תכנוני או שיווקי."

טובה דיסטניק

"קורס ברמה גבוהה מאד. למדתי בעבר וממש לא ידעתי לעבוד על התוכנה, כאשר עמרי החל ללמד, הבנתי עד כמה התוכנה ידידותית ונהדרת. דרך הלימוד של עמרי נפלאה, יש לו סבלנות ללא גבול, מסביר בצורה רהוטה ומובנת והספר נהדר. הקורס הזה ברמה אחרת!!!"

רחלי צפרי

תודה על קורס מהנה ומאוד מאוד פרקטי! מרגישים שאתם משקיעים המון כבר בחוויית המשתמש: מקום נעים ואסטטי ולמידה כייפית, מחשבים מהירים, ואתם- גל ועמרי- צוות מומחה ששולט בתחום ומעביר את החומר בצורה ברורה ומקצועית.  קודם כל מתחילים בדיוק בזמן, דבר כל כך נדיר בארץ… וזמן השיעור מוקדש ללימוד תוך כדי תרגולים קצרים וממוקדים. כך שאני מרגישה התקדמות משמעותית בחומר.

רואים כמה השקעתם בקורס כזה מאורגן ומתוכנן לפירטי פרטים, כולל ספר קורס של עמרי. כך שהלמידה והתרגול בשיעורים שלכם מאוד אפקטיביים.
הרעיון של תרגול שנעשה בדוגמאות מוכנות – חוסך המון זמן מיותר ומאפשר התקדמות מהירה גם בחומר חדש ומורכב יותר.

רק חבל שלא הגעתי אליכם קודם! למידה כייפית עם צוות מומחה. מומלץ בחום!

חני הרמן

“תודה רבה על הקורס והספר המרשים והמפורט שכמובן ישמש אותי בהמשך. אין ספק כי אתם עושים את עבודתכם באהבה ובהשקעה רבה. ממליצה בחום על הקורס! בהצלחה בהמשך, ישר כח!”

אורנית וסרמן חסוןמעצבת פנים

"הספרים סופר נוחים וברורים ומאפשרים (עם קצת תרגול) שליטה מלאה בחומר. הקורס עצמו, מעבר לזה שהיה נחמד ובאווירה טובה, היה מאד יעיל ומדויק, כיסה את כל מה שצריך כדי לשלוט בתכנה וגם הרבה מעבר! מחכה להמשיך לקורסים הבאים ובינתיים ממליצה בחום!"

ליאור קנטור

"קורס מעשיר ומקיף המתאים לעולם המעצבים והאדריכלים. ספר הנינג'ה מוסיף שיטות עבודה מקלות ונוחות. מחכה לקורס ההמשך של תוכנת הויריי."

נטלי גנזר

"במהלך לימודיי בשנקר הבנתי שסקצ'אפ הוא כלי חשוב ושימושי שיעזור לי בהמשך רבות והחלטתי ללמוד אצל מי שמתחייבים ל"ללמוד מהטובים ביותר", וכך היה – בהחלט למדתי מהטובים ביותר! הקורס מקיף ומעשיר ומקנה ידע בסיסי (עם העמקות במקומות הנכונים!) בתוכנה. ממליצה בחום!"

אופיר אלדד

"אין לי מילים. הקורס הועבר בצורה מקצועית ומושקעת. הצוות נותן הרגשה נעימה שתמיד ישמחו לעזור, גם בעתיד.
הופתעתי לטובה, אם זה סיכומי שיעור במיילים. אבל בעיקר, רמת המקצועיות. ממליצה בחום."

גלית לסרי

"החומר מוגש בצורה פשוטה, נעימה וברורה, מאוד ממוקד ומדויק. ממליצה מאוד."

גלית רוסמן