קורס ויריי במרכז ההדרכה הרשמי

ביום ו' 25.10.2019 יפתח קורס הדמיות אדריכליות. זהו קורס של מרכז ההדרכה הרשמי של ויריי בישראל ועומד בסטדנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מזמינים כל אחת ואחד מכם להגיע וללמוד כיצד לבצע הדמיות בקלות ובמקצועיות. בואו ללמוד מהטובים ביותר!

קורס ויריי במרכז ההדרכה הרשמי 2

 

למי מתאים הקורס?

הקורס מתאים לאדריכלים, מעצבי פנים, מעצבים תעשיתיים, אדריכלי נוף, הנדסאים וסטודנטים. תוכנת V-Ray מבית Chaos Group נתפסת כיום כמנוע רנדור איכותי, מקצועי והמוביל בשוק וניתן להשתמש בה בתוך מגוון תוכנות: מאיה, סטודיו מקס, ריינו, סקצ'אפ ועוד.

 

מה הקשר בין סקצ’אפ לויריי?

אם אתם כבר עובדים בסקצ'אפ אתם יודעים כי המידול בה קל, נוח ומהיר ומאפשר להראות ללקוח תוצאות מהירות הנראות כמו סקיצות, אך החסרון הוא שלסקצ'אפ אין יכולת מובנית לביצוע הדמיות פוטוריאליסטיות. לצורך ביצוע הדמיות ואנימציות פוטוריאליסטיות יש לעבוד עם תוסף V-Ray המתחבר לסקצ'אפ ומאפשר לכם לקחת את המודל שבניתם, למקם עליו חומרים ריאליסטיים, גופי תאורה, למקם מצלמות ולקבל הדמיות מקצועיות ומהירות (יחסית) אותן ניתן להציג ללקוח. הדמיות אלו מבוצעות במנוע הרינדור של V-Ray הכולל שליטה בחומרים מורכבים עם מפות רבות, השתקפויות ופיזור אור טבעי והתוצאה נראית מאד ריאליסטית ומשכנעת. צפו בהדמיות של שבי בנימין – בוגר הקורס בגלריה הבאה:

 

 

תלמידי הקורס נהנים מחבילת מתנות!

לכבוד הקורס ארזנו עבורכם חבילה ענקית וחדשה של תוספי "פרימיום" שישדרגו את ההדמיות לרמה הגבוהה ביותר. המתנה הראשונה היא חבילת אנשי איכותיים תלת-מימדיים של חברת  AXYZ Design.  אנשים תלת-מימדיים המותאמים ומוכנים במיוחד להדמיות ויריי לסקצ'אפ – עם חומרים מבריקים ומחוספסים! ובנוסף חבילת מפות HDRI איכותית של חברינו היקר Peter Guthrie. צפו בהדמיות של ינון בן דוד – בוגר הקורס בגלריה הבאה:

 

 

רוצים אנשים תלת-מימדיים להדמיות?

שתפו את המאמר והורידו חלק מהחומרים שמקבלים רק תלמידי הקורס.

תגובות