מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים?

אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב פנים הוא בחירה נכונה של הרהיטים. בפוסט הזה תלמדו היכן מוצאים את הרהיטים העדכניים והמעוצבים ביותר למודלים ולפרויקטים שלכם!

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 20

 

בואו נבחן את הקומפוננטים האיכותיים שמרכיבים את ההדמיה

השולחן הקטן מימין למיטה, סל הכביסה, קנקן המיץ, גופי התאורה וכמובן המיטה המעוצבת – אלו קומפוננטים מעוצבים ואיכותיים במיוחד, מהסוג שלעולם לא תמצאו בגלריה המקוונת של סקצ'אפ (3D-Warehouse). בואו נבחן אותם מקרוב 🙂

 

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 21

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 22

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 23

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 24

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 25

 

היכן מוצאים כאלו רהיטים?

אחת החברות המוכרות ביותר בתחום היא החברה הבולגרית "Design Connected". החברה נוסדה בשנת 2009, כאשר בעולם ההדמיות האדריכליות היו מעט מאוד מודלים איכותיים. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב החברות והמעצבים ובאתר הידידותי שלהם ניתן למצוא מבחר עצום של ריהוט ואביזרים איכותיים. תפריט החיפוש המשוכלל אף מאפשר לברור את הצבע הרצוי, הסגנון המועדף, המעצב או החברה ואפילו החומר. שימו לב לצילום המסך הבא מתוך מסע הקניות שערכתי באתר לאחרונה 🙂

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 26

יש גם חינמיים!

על איכות גבוהה בד"כ צריך לשלם, ואם תחשבו על זה טוב… אתם גם ממש לא רוצים שהרהיטים שמופיעים אצלכם בהדמיה או בפרויקט יופיעו אצל כל יתר המעצבים…  ובכל זאת, אתם ממש לא חייבים לרוץ ולרכוש את כל הרהיטים מיד. בתפריט העליון "Freebies" תמצאו כ-388 מודלים חינמיים, שתוכלו להוריד ממש בקלות לאחר הרשמה לאתר "Design Connected". הביטו בגלריה הבאה ושימו לב שכל הרהיטים הללו מוצעים לגמרי בחינם.

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 27

 

האם הקומפוננטים מתאימים לסקצ'אפ?

בהחלט! לחצו על אחד המוצרים (למשל גוף התאורה היפה של טום דיקסון) ושימו לב למגוון הפורמטים שניתן לקבל ובהם גם סקצ'אפ ואפילו ריינו או מאיה.

מהיכן מורידים קומפוננטים איכותיים? 28

 

אז קדימה למה אתם מחכים?

שתפו את המאמר  וכנסו לקישור החינמי באתר של "Design Connected" והורידו את הרהיטים שמתאימים לכם. ואגב, אם יש קומפוננט שמאוד אהבתם אבל אינו חינמי, תוכלו לבקש וקבל הנחת סטודנטים משמעותית דרך הקישור "Student Discount" שנמצא בתחתית כל עמוד באתר.

 

אהבתם? רוצים לקבל את הקבצים?
להורדת הקבצים שתפו את המאמר
SHARE

תגובות