משפחות איכותיות לרוויט | תכירו את חברת Knoll

עובדים עם רוויט ומתקשים למצוא משפחות איכותיות וייחודיות? הגיע הזמן להכיר את חברת Knoll!

קנול (Knoll) נוסדה בשנת 1938 בניו יורק, על ידי הנס ופלורנס קנול. החברה מורכבת מקבוצת מותגים ואנשים שוחרי עיצוב, אשר עובדים ביחד עם הלקוח ליצירת חלל פנימי מודרני. אחד הקווים המנחים בחברה הוא קודם כל לחשוב כיצד אנשים מתקשרים עם הסביבה שלהם, וכיצד זו משפיעה על מה שהם עושים. המחויבות של החברה לעיצוב מודרני, ההבנה של צורת העבודה והמחויבות לעיצוב בר קיימא, הניבו מגוון רחב מאוד של מוצרים שהושקעה בהם מחשבה רבה, והתאמה לצרכים משתנים.

 

 

בין מוצרי החברה

ב-Knoll מעריכים טכנולוגיה ושימוש בחומרים חדישים ובוחנים באופן תמידי תהליכי עבודה חדשים. בין מגוון מוצרי החברה, המחולקים לקטגוריות מוצרים, תתי מותגים ומעצבים שונים, ניתן למצוא: סביבות עבודה, כיסאות ומערכות ישיבה, שולחנות, פתרונות איחסון, ארכיטקטורה ואקוסטיקה.

 

 

מעצבים רבים + אדריכלים מפורסמים

מאז 1938, החברה מקיימת שיתופי פעולה עם רבים מהמעצבים המוכשרים בעולם על מנת להציע מבחר פורץ דרך של ריהוט, טקסטיל ואביזרים. בין המעצבים נוכל למצוא אדריכלים מוכרים כלודוויג מיס ון דר רוהה, וולטר גרופיוס, רוברט ונטורי, ריצ'רד מאייר, פיטר אייזנמן, פרנק גרי, ראם קולהאס ועוד.

 

 

אהבתם? יש משפחות להורדה לרוויט

במסגרת עבודתי בקימל אשכולות אדריכלים, ובמיוחד בתכנון מבני חינוך – אני מרבה להשתמש במוצרי החברה. את הרהיטים השונים, בהם אביזרים, ספות, כסאות, שולחנות, פתרונות אחסון ועוד – ניתן להוריד דרך הקישור בתחתית המאמר.

 

 

רמות גימור שונות \ טבלאות נתונים \ גוונים שונים ועוד

הורדתם את המודלים? מעולה! שימו לב כי המודלים מגיעים ב-3 רמות גימור, הן בתוכנית והן במבט תלת-מימדי. לצפייה ברמות הגימור פשוט לחצו על הספרות שעל גבי התוכניות.

1
2
3
משפחות איכותיות לרוויט | תכירו את חברת Knoll 13
1

רמת גימור – Coarse

2

רמת גימור – Medium

3

רמת גימור – Fine

 

 

תגובות