איך מורידים מוצרי ריהוט מעוצבים של חברת אופקט?

מכירים את חברת Offecct השבדית?  אז הגיע הזמן שתכירו ואפילו תורידו ותזמינו את הרהיטים המעוצבים שלהם ישירות לפרויקטים שלכם!

Offecct זו חברת עיצוב שבדית, שנוסדה בשנת 1990 על ידי קורט טינגדל ואנדרס אנגלנד. החברה מונה כ-80 עובדים ומייצאת את מוצריה למעל 50 מדינות. החברה מציעה מגוון מוצרי ריהוט משרדיים כגון: ספות, כיסאות, כיסאות בר, פאנלים אקוסטיים, שולחנות ועוד. מוצריה מחולקים למגוון משפחות וקולקציות ומעוצבים במטרה להתאים לצרכי השוק שבעיקרם, נוחות ופונקציונליות.

החברה חרטה על דגלה להגיע לרמה הגבוהה ביותר של עיצוב בכל פרט ופרט, ומוצריה מבוססים על איכויות רבות בנוסף לאסתטיקה מרשימה.

 

הפילוסופיה של אופקט

פילוסופית החברה, The Offecct Lifecircle Philosophy, מבוססת על הרצון ליצור ריהוט איכותי בעל מעגל חיים ארוך. כדי לקיים זאת, שולטת החברה בכל שלב ושלב בתהליך הייצור במונחים של בחירת חומרים, טכנולוגיית הייצור, שינוע המוצרים וכולי.  מוצרי החברה מעוצבים על ידי מעצבים נבחרים מרחבי העולם. תהליך הייצור הינו שקוף לגמרי ולקוחות החברה יכולים לקבל מידי מלא אודות כל מוצר ומוצר. החברה מתחייבת לאחריות מלאה על מוצריה, בטרם הרכישה, במהלכה ולאחריה.

 

מאות מודלים מוכנים לסקצ'אפ \ לרוויט \ אוטוקאד \ 3ds Max

ניתן להוריד מודלים וקטלוגים של המוצרים המובחרים של החברה המתאימים לכל תוכנות תלת המימד המוכרות – רוויט, סקצ'אפ, 3ds Max, אוטוקאד ועוד… להורדת הסטים המלאים פשוט שתפו את המאמר 🙂

 

 

תגובות