איך מעבירים משרד לרוויט? – אדריכל אבי ליזר

דמיינו שאתם בעליו של משרד אדריכלים – איך הייתם מעבירים את המשרד לרוויט בצורה המקצועית ביותר?

כששוחחנו ופגשנו לראשונה את אדריכל אבי ליזר, בעליו של משרד AL\Arch הבנו שיש לנו עסק עם אדריכל רציני במיוחד. אבי ליזר פתח את משרדו בשנת 2005 בתל אביב לאחר ניסיון של שש שנים בארה"ב וכבר בשיעור הראשון הציג את סטנדרט הקאד הגבוה שעליו הם עובדים במשרד והבהיר שהם הולכים לעבוד ברוויט לפחות באותו הסטנדרט.

 

בוקר של רוויט

על אף שכבעל משרד לא יהיה לו את הזמן לשבת יום יום ולעבוד עם התוכנה – אדריכל אבי ליזר נרשם בעצמו לקורס הבוקר שלנו מתוך כוונה ברורה לשלוט בתוכנה בצורה המקיפה ביותר. כך כאשר יסיימו את הקורס יתר עובדי המשרד, הוא ידע להפעיל ולדרוש מהם את הסטנדרט הגבוה ביותר. קורס הבוקר שלנו מתקיים אחת לשבוע למשך שמונה מפגשים ועד כה הלימודים בשעות האלו מוכיחים את עצמם כיעילים ביותר.

 

כל אחד בונה פרויקט מההתחלה ועד הסוף

אדריכל אלי שוקרי – יוצר ומדריך הקורס – מציג בכל פתיחת קורס את התכנים, את הספר, ואת הפרוייקט שכל אחד צריך לתרגל עליו בבית, מדובר בתרגילים מושקעים שנבנו בהתאם לתכנים של הקורס. כל אחד בונה פרוייקט מההתחלה עד הסוף על כל שלביו – ובנוסף אנו מעודדים את התלמידים לעבוד ככל היותר גם על פרוייקט קיים או מתוכנן משלהם. אדריכל אבי ליזר הציג בשיעור הראשון הדמיה של פרוייקט די מורכב (בשביל התחלה) מהאתר של המשרד – והחלטנו ללכת על זה ולתמוך בו בכל מה שצריך. כך נראו המודלים הראשונים של אבי בתחילת הקורס:

 

מתרגלים על פרויקטים אמיתיים

אבי ישב כל שבוע יותר מעשרים שעות וקידם את הפרויקט, שבר את הראש, נתקע, הסתבך. אבל בעצם התמודד עם המון בעיות שיקרו לו בעבודה האמיתית אחרי שהקורס יגמר. לפני כל שיעור אבי שלח מייל עם מודל וסדרה של שאלות, ובתחילת כל שיעור פתחנו את המודל שלו, מול כולם, ועברנו שאלה שאלה ופתרנו לו אותן. השאלות האלה עזרו לכולם, וקידמו אותו מאוד. כך נראה המודל והתוצרים של אדריכל אבי ליזר לקראת סיום הקורס:

 

מחפשים אדריכל/ית לעבודה מרתקת ולא שיגרתית

משרד AL/Arch מחפש אדריכל/ית עם ניסיון של שנתיים לעבודה מרתקת ולא שיגרתית. פחות תמ"א 38/2 יותר תכנון עירוני להתחדשות מרכזי ערים. פחות רשימות אלומיניום יותר עבודה עם דגש חברתי שיתופי. פחות בניה קבלנית ויותר בנייני המשנים את הנוף האורבני. אנחנו משרד מאמן בתל-אביב. ניסיון ברוויט עדיפות. מכירים אדריכלים שמחפשים שינוי, נשמח אם תשתפו.  ליצירת קשר ושליחת קורות חיים ותיק עבודות לחצו כאן.

 

 

תגובות