מאחורי הקלעים: מארג אורבני

מעצב הפנים עמית בטרני סיסו, בוגר קורס ויריי משתף איתנו את "מאחורי הקלעים" של סט הדמיות חדש של הסטודיו – מארג אורבני – עבור הפרויקט של אורי דוניץ מהמחלקה לעיצוב פנים HIT  >>> כנסו ולמדו כיצד לעבוד כמו המקצוענים!

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 26

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 27

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 28

 

רקע כללי על הפרויקט

שם הסטודנט: אורי דוניץ  |  המחלקה לעיצוב פנים HIT   |   הדמיות: עמית בטרני סיסו
הפרויקט יוצר מיקרוקוסמוס בשוק העלייה הישן התופר ושוזר  פנימה את תמצית ההוויה של האזורים הסובבים את השוק.
יצירת מארג עירוני חדש המאפשר מפגש בו הפנים פוגש את החוץ.

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 29

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 30

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 31

הסגנון העיצובי ומקורות ההשראה

הסגנון העיצובי בהדמיות ובעיצוב החלל הוא אורבני תל אביבי. מכיל מרכיבים תעשייתיים וחומרים דומיננטיים ומחוספסים כגון: בטון חשוף, קורות עץ, פליז ומתכת שחורה ואלמנטים תעשייתיים כמו נורות פחם, גופי תאורה תעשייתיים וכסאות מתכת. בכדי לתרום להעברת התחושה האורבנית ההדמיות נעשו בסגנון מחוספס בגוונים קונטרסטים על מנת להעביר את תחושת הרחובות והעירוניות שהוכנסו לחלל אחד.

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 32

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 33

 

הסגנון האורבני

הסגנון האורבני הוא סגנון ייחודי המתאים במיוחד לצעירים או לאנשים בלעי זיקה לעולם התעשייה ולמרחבים העירוניים הגדולים. החומרים הבלתי מעובדים, המערכות החשופות והטקסטורות הדומיננטיות והגוונים הכהים יוצרים מרחב שונה ונוקשה מעט הטומן בתוכו קסם רב.

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 34

טיפ של מקצוענים: חלוקה לקבצים נפרדים

עבדות המידול בוצעה בשיטה של הפרדת כל פריים לקובץ נפרד על מנת להקל על כובד הקובץ מריבויי אלמנטים.

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 35

התאורה בהדמיות

הסרתי את הגג במבטים הבאים כדי שתוכלו לראות כיצד אני מפזר את גופי התאורה בחלל. אני מאוד אוהב להשתמש בתאורת IES בהדמיות, היוצרת תאורה איכותית ומרשימה. אני משתמש באוסף ה-IES שקיבלתי בקורס ויריי.  עבור התאורה הגלובלית, המחדירה אור טבעי מבעד החלונות הרבים, בחרתי להשתמש בפרויקט זה במפת Sunlight לקבלת צללים חדים ומשמעותיים.

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 36

עבודה על החומרים

למרות שברשות הסטודיו אוספי VRmats מעולים שקיבלנו בקורס, אנחנו מקפידים ליצור חומרים ייחודיים תוך כדי העבודה על הפרויקט. לכל לקוח ישנם החומרים ומקורות ההשראה הייחודיים שלו, ולכן כדאי מאוד לשלוט במפות החומר השונות, ולדעת ליצור כל חומר בעצמכם!

מאחורי הקלעים: מארג אורבני 37

קומפוננטים ייחודיים להורדה!

בעבודות הסטודיו אנו משתמשים באלמנטים יחודיים ואיכותיים. אני שמח מאוד לשתף איתכם גוף תאורה + 2 כסאות מהפרויקט. כל שעליכם לעשות הוא לשתף את המאמר באמצעות הלינקים שבתחתית 🙂  בנוסף, אשמח לענות לכם על כל שאלה לגבי הפרויקט ממש כאן למטה בתגובות.

 

אהבתם? רוצים לקבל את הקבצים?
להורדת הקבצים שתפו את המאמר
SHARE

תגובות